Z radością informujemy, że zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem VERY GOOD SAVVY ED LESSONS potwierdzającym bardzo wysoką jakość prowadzonych w naszej szkole tą metodą zajęć.

Wysoka jakość jest najważniejszym priorytetem działalności firmy Edu Bears  właściciela metody SAVVY ED dlatego proces weryfikacji był bardzo trudny i musieliśmy podjąć się szeregu działań aby sprostać nałożonym na nas wymaganiom związanym z uzyskaniem Licencji.

Lektorzy prowadzący zajęcia przeszli skrupulatną rekrutację według wytycznych firmy EDU BEARS. Sprawdzony został ich poziom językowy, wymowa oraz predyspozycje do pracy z dziećmi szkolnymi.
Następnie wybrana kadra przeszła szkolenie dotyczące specyfiki pracy z dziećmi w wieku szkolnym oraz pracy z metodą. Lektorzy zostali wyposażeni w szczegółowe instrukcje, procedury, plany zajęć oraz materiały, które uatrakcyjniają zajęcia.
Lekcje były cyklicznie hospitowane a wybrane zajęcia nagrywane, a następnie oceniane przez metodyków EDU BEARS oraz omawiane według specjalnego STANDARDU METODY SAVVY ED, tak aby nie tylko zapewnić najwyższą jakość, ale również stale wyznaczać nowe ścieżki rozwoju lektorom prowadzącym kurs.

Z radością informujemy, że udało nam się znakomicie sprostać nałożonym na nas wymaganiom, a wszystko to dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pracowitości całego naszego TEAMU SAVVY ED, czyli paniom:

MAGDALENIE BOREK
EMILII KORSAK
KATARZYNIE PIWOŃSKIEJ,

którym serdecznie gratulujemy i przesyłamy życzenia dalszych sukcesów!

Przypomnijmy, że SAVVY ED jest niezwykle ambitną metodą nauczania języka angielskiego przeznaczoną głównie dla absolwentów naszych kursów TEDDY EDDIE, oraz w wyjątkowych przypadkach dzieci, które ukończyły inne, podobnie wymagające kursy bądź wychowały się w krajach anglojęzycznych.

JAKI JEST SAVVY ED?

SAVVY ED jest bardzo ambitny. Dzieci, bądź co bądź jeszcze małe (7-10 lat) opanowują ogrom materiału. Równocześnie SAVVY ED jest bardzo przyjazny dla uczniów, nasz sukces polega na tym, że dzieci zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego jak wiele się uczą oraz ile od nich wymagamy. Nauka nie sprawia problemów dlatego, że bazujemy na ich wiedzy i doświadczeniu językowym nabytym w poprzednich latach

ZAŁOŻENIA METODYKI

SAVVY ED ma wiele unikatowych i innowacyjnych elementów, które ułożone w systemową całość znacznie podnoszą efektywność nauki. Oto kilka z nich:

EFEKT KULI ŚNIEGOWEJ czyli „stopniowe narastanie”  w zadaniach, powtórkach i  w ułożeniu materiału językowego 
KOMPAKTOWOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ Savvy Ed to nie tylko podręcznik, to cała filozofia nauczania z wszelkimi potrzebnymi elementami zarówno w sensie materiału nauczania jak i samych pomocy naukowych. Zadbaliśmy przy tym o perspektywy wszystkich zainteresowanych stron: ucznia, rodzica i nauczyciela
SYSTEMY MOTYWACYJNE zostały wkomponowane w metodę – nie da się ich ominąć! Podczas lekcji wykorzystywane są elementy GRYWALIZACJI (np. dzieci zbierają grudki złota, aby zbudować swoje Złote Królestwo). Savvy Ed, przesyła dzieciom listy z całego świata, motywując i nagradzając aktywność i zaangażowanie
System zaliczeń wykorzystuje elementy OCENIANIA KSZTAŁTUJĄCEGO. Wszystko po to, aby wspierać rozwój i talenty młodych kursantów!

Bardzo ważnym elementem w metodzie jest stały KONTAKT Z RODZICAMI, którzy mogą liczyć na:

 • ustne informacje na temat przerabianego materiału oraz zadania domowego po każdych zajęciach
 • informacje o zadaniach domowych oraz zaliczeniach kolejnych partii materiału zamieszczane w zeszycie kontaktu (tzw. Parent’s Book)
 • regularne informacje na temat przerobionego materiału, postępów grupy oraz dokonanych zaliczeń zamieszczane w dzienniku elektronicznym lub w raportach mailowych
 • lekcje otwarte raz w semestrze

PAKIET EDUKACYJNY SAVVY ED w którego skład wchodzi:

 • Savvy Book czyli podręcznik ucznia
 • Snowball Book czyli książka ćwiczeń
 • Parents’ Book czyli książka rodzica
 • Dostęp do audio z nagraniami historyjek, słuchowisk, rymowanek, piosenek oraz ćwiczeń
 • Savvy Quest dostęp do edukacyjnej aplikacji, która jest uzupełnieniem kursu, w przyjemny i nowoczesny sposób uczy słownictwa, wymowy i gramatyki, utrwala poznany na lekcjach materiał
 • Teczka z logiem Savvy Ed
 • Certyfikat
 • Medal Savvy Eda to upominek dla ucznia po zakończeniu każdego poziomu

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA!

Podobne wpisy