PEARSON


Zobacz więcej »

Always learning – zawsze warto się uczyć.

Czerpiemy z ponad 250 lat doświadczenia i tradycji, które łączymy z nowoczesnymi technologiami. Dzięki temu możemy wspierać procesy kształcenia przez całe życie w ponad 70 krajach i uczestniczyć w transformacji systemów edukacji na całym świecie.

Nauka kształtuje rzeczywistość i relacje międzyludzkie, podnosi jakość życia. Dobra edukacja jest kluczowym czynnikiem nie tylko dla rozwoju człowieczeństwa, ale i budowania silnych społeczeństw oraz zdrowej gospodarki. Nierówności w dostępie do edukacji oraz potrzeba podnoszenia jej jakości to wyzwania, które towarzyszyły powstawaniu firmy Pearson. 

Odpowiadamy na nie do tej pory – kształcenie i maksymalizacja postępów uczących się w każdym wieku stały się naszą wizytówką. Nasz moralny drogowskaz wyznacza cel, jakim jest wywieranie pozytywnego wpływu społecznego. I własnie dlatego nasze logo zawiera interrobang – połączenie znaku zapytania i wykrzyknika.

Każdy z nas może zmienić świat!

Dla wielu nauka stanowi narzędzie do zdobycia lepszej pracy, dzięki której zapewnią byt swoim rodzinom, u innych pęd do podnoszenia kompetencji podyktowany jest chęcią zrobienia kariery czy osiągnięcia życiowego sukcesu. Dla nas natomiast proces kształcenia to zaspokajanie ciekawości, odkrywanie nowego, niesłabnąca potrzeba, aby dowiedzieć się więcej i być coraz lepszym. 40% naszego zespołu to pedagodzy z wieloletnim stażem nauczycielskim, których doświadczenia potwierdzają, że wyzwania, odkrycia i szanse, które niesie ze sobą edukacja, to katalizator zmian. To pasja, która daje ludziom siłę, aby zmieniać świat na lepsze. Historie naszych uczniów pozwalają nam wierzyć, że kształcenie istotnie dodaje odwagi, rozbudza wyobraźnię i motywuje do zmian. Zwiększając efektywność edukacji, jednocześnie zwiększamy szanse na realne i trwałe zmiany społeczne. Dlatego do każdego z naszych programów angażujemy nie tylko uczniów, ale też licznych partnerów, jak np. instytucje, biznes czy społeczności lokalne.

eDesk.pearson.pl to portal uczniowski dedykowany nauce języka angielskiego i niemieckiego, w którym uczeń otrzymuje dostęp do wielu materiałów multimedialnych pomocnych w utrwalaniu słów, wyrażeń i struktur gramatycznych.

EDESK.PEARSON.PL

Dostęp dla ucznia 

Indywidualne kody dostępu dla uczniów znajdują się w zeszytach ćwiczeń (New English Adventure, Our Discovery Island, Mit links!, Infos, Matura Focus, English Class),  materiałach ćwiczeniowych Exam Trainer (Discover English, Today, Look, New Exam Challenges, Next Move, Live Beat) lub są dystrybuowane cyfrowo.

* Konto aktywne jest przez 36 miesięcy od momentu rejestracji kodu.

Extra Online Homework – English Class

English Class zapewnia nie tylko atrakcyjne treści do pracy w klasie, ale także obszerny materiał do utrwalania nowych struktur i słownictwa w domu. Oprócz 96- lub 112-stronicowego zeszytu ćwiczeń (w ramach dotacji) z zadaniami skorelowanymi z rozdziałami z podręcznika, do dyspozycji uczniów oddajemy także NOWOŚĆ – Extra Online Homework.

Extra Online Homework to zestaw dodatkowych ćwiczeń interaktywnych dostępnych na platformie online. Dzięki nim uczniowie mogą odrabiać niektóre prace domowe online, czyli z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych. Zadania są automatycznie sprawdzane, a nauczyciel otrzymuje raport o najczęściej popełnianych błędach.

Dla ucznia

Extra Online Homework daje uczniom dostęp do filmów będących częścią kursu, a także interaktywnych zadań pomagających utrwalić przydatne zwroty i struktury z wideo, które są niezbędne do naturalnej komunikacji w języku angielskim.

Materiały kursowe online

Dodatkowe materiały kursowe dla słuchacza teraz dostępne są na Pearson English Portal. Kliknij w pole Dla słuchacza i wypełnij formularz. Na adres mailowy podany w formularzu otrzymasz indywidualny kod, który po zarejestrowaniu na portalu da Tobie dostęp do potrzebnych materiałów kursowych. 
 

           

Na portalu znajdują się materiały do następujących kursów:

 • Cutting Edge 3rd Edition
 • Expert
 • Gold (piąta edycja)
 • Gold B2 First New Edition
 • Gold Experience (pierwsza edycja)
 • Live Beat 
 • Market Leader 3rd Edition oraz Extra
 • New Language Leader
 • Practice Tests Plus
 • Speakout 2nd Edition
 • Today