MAMY TO!

Po długich staraniach udało nam się uzyskać licencję i status AKREDYTOWANEGO CENTRUM METODY SAVVY ED!

Czym jest SAVVY ED?

Jest to unikatowa na naszym rynku metoda skierowana do dzieci, które mimo młodego wieku są już mocno zaawansowane językowo, potrafią się komunikować po angielsku, bardzo dużo rozumieją, znają mnóstwo zdań, zaczęły też czytać w języku obcym .

Do kogo kierujemy zaproszenie na zajęcia?

Zapraszamy przede wszystkim absolwentów naszych kursów TEDDY EDDIE, których znajomość języka angielskiego po czasem nawet 6 latach nauki znacznie przewyższa umiejętności ich rówieśników.

SAVVY ED jest dla nich kolejnym etapem AMBITNEJ ŚCIEŻKI EDUKACYJNEJ ®czyli specjalnie przygotowanego programu nauczania języka angielskiego od przedszkola do końca szkoły podstawowej wzbogaconego przygotowaniem do zewnętrznych egzaminów i możliwością uzyskania certyfikatów językowych.

Zapraszamy także DZIECI, KTÓRE WYCHOWAŁY SIĘ W KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH i teraz wracają do Polski

W wyjątkowych przypadkach w kursie mogą uczestniczyć także dzieci, które w przedszkolu uczestniczyły w innych ambitnych kursach językowych i świetnie znają język angielski oraz POMYŚLNIE ZDADZĄ TEST sprawdzający ich wiedzę.

Jakie są podstawowe cechy metody SAVVY ED?

Podstawowym celem metody SAVVY ED jest umożliwienie dalszego rozwoju językowego dzieci by nie dopuścić do zmarnowania ich potencjału. Dzieci uczą się budować nowe zdania, precyzyjnie wyrażać myśli po angielsku, z czasem rozwijają umiejętność czytania, pisania, ale także rozwiązywania testów, bo również takim wyzwaniom w swoim życiu będą musiały sprostać. Nadrzędnym celem metody pozostaje jednak to, co nauka języka obcego daje nam przede wszystkim umiejętność komunikacji i prowadzenia swobodnej rozmowy.

Więcej informacji znajdą Państwo na oficjalnej stronie naszego partnera, firmy Edu Bears, właściciela metody Savvy Ed:
www.edubears.pl

Do zobaczenia na zajęciach!