Ambitna ścieżka edukacyjna

TEDDY EDDIE, SAVVY ED i co dalej? Z radością ogłaszamy,  że podjęliśmy pierwsze kroki w kierunku uzupełnienia naszej oferty o kolejną metodę nauki języka angielskiego zwaną EDWARD’S LEAGUE. Jest ona przeznaczona dla 11-14 latków i kończy się uzyskaniem poziomu znajomości języka angielskiego B2, czyli poziomu Matury z Języka Angielskiego NA POZIOMIE ROZSZERZONYM! W połączeniu z Egzaminami Cambridge pozwoli nam to na realizację niezwykłego i przełomowego projektu zwanego AMBITNĄ ŚCIEŻKĄ EDUKACYJNĄ.

Czym jest AMBITNA ŚCIEŻKA EDUKACYJNA!

To spójny program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku  od 2 do 14 roku życia oparty na trzech metodach nauczania:

TEDDY EDDIE
SAVVY ED
EDWARD’S LEAGUE

Każda z nich jest dostosowana do wieku i potrzeb dzieci ale wszystkie razem stanowią świetny plan na utrzymanie wysokiego poziomu językowego dziecka i szansę na pomyślnie zdane egzaminy Cambridge na kolejnych poziomach rozwoju językowego.

Wierzymy, że udział w egzaminach, które już wkrótce będzie można zdawać w naszym  CENTRUM PRZYGOTOWAWCZYM CAMBRIDGE ENGLISH będzie nie tylko świetną przygodą i okazją do sprawdzenia się  dla naszych kursantów ale będzie także stanowić znakomitą możliwość monitorowania ich postępów zarówno przez nauczycieli jak i rodziców.

Podobne wpisy