Rafał Romanowski

absolwent filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim, posiada uprawnienia Pilota Wycieczek, Kierownika Wypoczynku i Animatora Czasu Wolnego, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem i niesłabnącym entuzjazmem do pracy z dziećmi i młodzieżą

Aleksandra Redlicka

absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, lektor języka angielskiego, mimo młodego wieku może pochwalić się bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobytym zarówno w kraju, jak i podczas rocznego pobytu w USA, posiada uprawnienia Wychowawcy Wypoczynku, jej znakiem firmowym są uśmiech i serdeczność, którymi bez trudu zjednuje sobie sympatię dzieci

Magdalena Borek

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, resocjalizacji i socjoterapii na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Szkoły Tłumaczy Uniwersytetu Szczecińskiego. Wpisana do TEPiS jako tłumacz specjalistyczny ekonomiczny i prawniczy. Od 2007 roku nauczyciel Gimnazjum nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku. Wychowawca i organizator wycieczek szkolnych, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Niezwykle lubiana za swą serdeczność, otwartość i kreatywność.

Agnieszka Borek

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Posiada szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyte podczas wieloletniej pracy w przedszkolu i Szkole Podstawowej nr 7 w Szczecinku. Ceniona przez uczniów za swój entuzjazm, zaangażowanie i życzliwość.

Ewa Plichta

Magister filologii angielskiej, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Collegium Wratislaviense we Wrocławiu, certyfikowany tutor. Doświadczenia zawodowe zdobywała w poznańskich szkołach, a także podczas pobytów w Stanach Zjednoczonych, Szkocji oraz Anglii. Posiada uprawnienia kierownika wycieczek szkolnych i obozów wędrownych. Koordynator projektów unijnych, organizator licznych warsztatów językowych na Wyspach Brytyjskich. Obecnie nauczyciel języka angielskiego w 1 Liceum Ogólnokształcącym im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku. Kocha podróże i nie boi się nowych wyzwań, ale przede wszystkim kocha uczyć.

Magdalena Sobolewska

Przez wiele lat mieszkała w Kanadzie, gdzie zdobyła wykształcenie i doskonaliła umiejętność posługiwania się językiem angielskim. Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi na kierunku filologia angielska- specjalność kulturowa. Od wielu lat nauczycielka języka angielskiego w szczecineckich szkołach ponadgimnazjalnych. Uczniowie cenią ją za profesjonalizm i otwartość.

Joe Manning

Posiadacz certyfikatu PREMIER TEFL, który daje mu uprawnienia do nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Pochodzi z Dublina i posługuje się językiem angielskim (niemalże) od urodzenia. Potrafi także komunikować się po irlandzku. Przez kilka lat mieszkał na jednej z mniejszych wysp Morza Irlandzkiego – Isle of Man, gdzie zajmował się pracą socjalną, dbając o młodzież, ucząc ich relacji społecznych, pomagając w pracach domowych i lekcjach. Mówi o sobie: „Moje irlandzkie imię brzmi Seosamh, bardziej przystępna angielska wersja mego imienia to Joseph. Jednak przyjaciele mówią do mnie po prostu Joe. Mam nadzieję, że moi uczniowie też tak będą się do mnie wkrótce zwracać. Lubię poznawać nowych ludzi, lubię rozmowy i wspólne spędzanie czasu. Z niecierpliwością czekam na nasze zajęcia, na których będę mógł pobudzać i rozwijać ich zainteresowanie oraz pasję poznawania mojego ojczystego języka.”

Emila Korsak

Pochodzi z Piły, gdzie uzyskała licencjat z filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej na Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Staszica. Następnie ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie specjalizowała się w tłumaczeniach specjalistycznych. Pracowała jako tłumacz języka angielskiego podczas przygotowywania napisów i dubbingu do seriali telewizyjnych i gier komputerowych. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą nabyte podczas współpracy ze szkołami podstawowymi i przedszkolami w rodzinnej Pile. W wolnym czasie lubi podróże, grę w szachy, jazdę na rolkach oraz tłumaczenie tekstów specjalistycznych.

Aneta Chęcińska

Magister sztuki, absolwentka kierunku wzornictwo przemysłowe na Politechnice Koszalińskiej oraz studiów podyplomowych w zakresie przygotowania pedagogicznego. Instruktor zajęć plastycznych, autor i uczestnik licznych przedsięwzięć i projektów artystycznych, takich jak np. TZN „Naszym Zdaniem”. Doświadczony i bardzo lubiany nauczyciel w szkole podstawowej i średniej. Dzięki niej dzieci odkrywają, czym jest przyjemność obcowania ze sztuką.

Rozalia Pobłocka

Absolwentka filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz lingwistyki stosowanej na UMK w Toruniu. Ukończyła specjalizację  nauczycielską. Studiowała w słonecznej Maladze dzięki Erasmus +. Uwielbia hiszpańskie churros oraz włoskie makarony i pizzę. Prywatnie kocia mama, interesuje się kocią behawiorystyką, pasjonatka podróży i fotomodelingu.
Mówi o sobie:
„Uczę dwóch pięknych języków romańskich: hiszpańskiego i włoskiego. Nauczanie sprawia mi wielką radość z kilku powodów. Jednak za najpiękniejsze uważam to, że swoją miłością do języków mogę zafascynować inne osoby. To w połączeniu z rezultatami, które wspólnie odnosimy przynosi mi ogromną satysfakcję.”