Rafał Romanowski

Absolwent filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, egzaminator maturalny. Ukończył kurs przywództwa i delegowania zadań zakończony uzyskaniem certyfikatu Franklin University w Columbus, USA. Odbył szkolenie lektorskie oraz uzyskał uprawnienia managera metod Teddy Eddie i Savvy Ed a także lektora metody Direct English. Posiadacz certyfikatu z Pozytywnej Dyscypliny oraz uprawnień pilota wycieczek, kierownika wypoczynku i animatora czasu wolnego. Cechuje go niesłabnący entuzjazm do pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi a jego pasją jest rozwój Szkoły Języka Angielskiego Old School of English.

Iwona Frehlich-Kasprzak 

Z wykształcenia ekonomistka. Wiedzę zdobytą na szkoleniach różnego typu wykorzystuje w życiu prywatnym jak i zawodowym. Wieloletnie doświadczenie w pracy biurowej oraz szkolenie Perfekcyjny Sekretariat pozwala jej płynnie prowadzić sekretariat szkoły Old School of English .
Mówi o sobie: „Lubię aktywnie wypoczywać uprawiając sport, poznawać nowych ludzi, podróżować w ciekawe miejsca  oraz słuchać muzyki, która daje mi energię , żeby z przyjemnością i uśmiechem rozpoczynać każdy dzień  w pracy.”

Magdalena Borek

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie uzyskała tytuł magistra filologii angielskiej i licencjata filologii hiszpańskiej. Ukończyła także resocjalizację i socjoterapię na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Szkołę Tłumaczy Uniwersytetu Szczecińskiego. Wpisana do TEPiS jako tłumacz specjalistyczny ekonomiczny i prawniczy. Uzyskała certyfikat z Pozytywnej Dyscypliny oraz uprawnienia lektora Teddy Eddie i Savvy Ed a także metody Direct English. Posiada uprawnienia Wychowawcy i Kierownika Wypoczynku. Od 2007 roku nauczyciel Gimnazjum nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku. Organizator wycieczek szkolnych, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Niezwykle lubiana za swą serdeczność, otwartość i kreatywność.

Aleksandra Redlicka

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, lektor języka angielskiego, który może pochwalić się bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobytym zarówno w kraju, jak i podczas rocznego pobytu w USA. Uzyskała certyfikat z Pozytywnej Dyscypliny oraz uprawnienia lektora Teddy Eddie i Savvy Ed a także metody Direct English. Posiada uprawnienia Wychowawcy Wypoczynku. Jej znakiem firmowym są uśmiech i serdeczność, którymi bez trudu zjednuje sobie sympatię dzieci.

Agnieszka Borek

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Posiada certyfikat z Pozytywnej Dyscypliny oraz uzyskała uprawnienia lektora metody Direct English. Posiada szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyte podczas wieloletniej pracy w przedszkolu i Szkole Podstawowej nr 7 w Szczecinku. Ceniona przez uczniów za swój entuzjazm, zaangażowanie i życzliwość.

Emila Korsak

Pochodzi z Piły, gdzie uzyskała licencjat z filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej na Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Staszica. Następnie ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie specjalizowała się w tłumaczeniach specjalistycznych. Uzyskała certyfikat z Pozytywnej Dyscypliny oraz uprawnienia lektora Teddy Eddie i Savvy Ed a także metody Direct English. Posiada uprawnienia Wychowawcy Wypoczynku. Pracowała jako tłumacz języka angielskiego podczas przygotowywania napisów i dubbingu do seriali telewizyjnych i gier komputerowych. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą nabyte podczas współpracy ze szkołami podstawowymi i przedszkolami w rodzinnej Pile. W wolnym czasie lubi podróże, grę w szachy, jazdę na rolkach oraz tłumaczenie tekstów specjalistycznych.

Katarzyna Piwońska

Absolwentka NKJO i UAM, gdzie uzyskała tytuł licencjata filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej. Zdobyła doświadczenie pracując z dziećmi na świetlicy socjoterapetycznej, a następnie spędziła 11 lat w Wielkiej Brytanii, gdzie zajmowała się między innymi tłumaczeniami dotyczącymi BHP, brała udział w postępowaniach dyscyplinarnych oraz tłumaczyła rozmowy kwalifikacyjne u boku managera HR. Posiada certyfikat z Pozytywnej Dyscypliny, oraz uzyskała uprawnienia lektora Teddy Eddie i Savvy Ed oraz metody Direct English. Jest pasjonatką języka oraz kultury Wysp Brytyjskich oraz miłośniczką i obrończynią praw zwierząt. W UK adoptowała psa o imieniu SKYE, który jest dwujęzyczny i z którym uprawia dogtrekking i canicross. Wiosną i latem czas wolny uwielbia spędzać na SUP’ie. Kolekcjonuje tatuaże oraz retro gadżety z epoki PRL’u.

Ewa Plichta

Magister filologii angielskiej, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Collegium Wratislaviense we Wrocławiu, certyfikowany tutor. Doświadczenia zawodowe zdobywała w poznańskich szkołach, a także podczas pobytów w Stanach Zjednoczonych, Szkocji oraz Anglii. Posiada certyfikat z Pozytywnej Dyscypliny oraz uzyskała uprawnienia lektora metody Direct English i kierownika wycieczek szkolnych i obozów wędrownych. Koordynator projektów unijnych, organizator licznych warsztatów językowych na Wyspach Brytyjskich. Obecnie nauczyciel języka angielskiego w 1 Liceum Ogólnokształcącym im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku. Kocha podróże i nie boi się nowych wyzwań, ale przede wszystkim kocha uczyć.

Magdalena Sobolewska

Przez wiele lat mieszkała w Kanadzie, gdzie zdobyła wykształcenie i doskonaliła umiejętność posługiwania się językiem angielskim. Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi na kierunku filologia angielska – specjalność kulturowa. Posiada certyfikat z Pozytywnej Dyscypliny oraz uzyskała uprawnienia lektora metody Direct English. Od wielu lat nauczycielka języka angielskiego w szczecineckich szkołach ponadgimnazjalnych. Uczniowie cenią ją za profesjonalizm i otwartość.

Joe Manning

Posiadacz certyfikatu PREMIER TEFL, który daje mu uprawnienia do nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Ukończył kurs Pozytywnej Dyscypliny oraz uzyskał uprawnienia lektora metody Direct English. Pochodzi z Dublina i posługuje się językiem angielskim (niemalże) od urodzenia. Potrafi także komunikować się po irlandzku. Przez kilka lat mieszkał na jednej z mniejszych wysp Morza Irlandzkiego – Isle of Man, gdzie zajmował się pracą socjalną, dbając o młodzież, ucząc ich relacji społecznych, pomagając w pracach domowych i lekcjach. Mówi o sobie: „Moje irlandzkie imię brzmi Seosamh, bardziej przystępna angielska wersja mego imienia to Joseph. Jednak przyjaciele mówią do mnie po prostu Joe. Mam nadzieję, że moi uczniowie też tak będą się do mnie wkrótce zwracać. Lubię poznawać nowych ludzi, lubię rozmowy i wspólne spędzanie czasu. Z niecierpliwością czekam na nasze zajęcia, na których będę mógł pobudzać i rozwijać ich zainteresowanie oraz pasję poznawania mojego ojczystego języka.”

Halina O’Mara Fox

Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i jest jednym z naszych naszym native speaker’ów. Jest emerytowaną terapeutką, która pracowała z osobami uzależnionymi i zmagającymi się z chorobami psychicznymi. Wcześniej pracowała w sektorze finansowym zajmując się księgowością oraz obrotem akcji i obligacji na Wall Street. Prywatnie miłośniczka podróży i dobrego jedzenia oraz właścicielka uroczego Shih tzu o imieniu Yasu.

Anais Baccus

Studentka 3 roku na Univerwystecie w Manchesterze i posiadacz certyfikatu TEFL stopien 5, ktore daje jej uprawnienia do nauczenia anglieskiego jako jezyk obcego. Pol polka, pol agielka jest dwujezyczna. Ukonczyla lyceum miedzynarowode w Londynie I zaczela uczyc angielskigo tuz po ukonczeniu jako zdalnie I stacjonarnie. Oprocz pracujac dla Old School of English, spedzial rok udzielac darmowych lekcji w placowce w Polsce. Uielbia, podrozowanie i czytac i oczywiscie uczyc angielskiego.

Sylwia Czarnecka

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W ramach studiów podyplomowych ukończyła Studium Pedagogiczne i Bibliotekoznawstwo wraz z informacją naukową. Posiada szkolenie lektorskie metody Teddy Eddie z języka angielskiego oraz dyplomy DELF i DALF z języka francuskiego. Pracując w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Bobolicach od 2017 roku uczy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe języka angielskiego na kilku poziomach zaawansowania. Ponadto, przygotowuje uczniów do egzaminu 8-klasisty i matury na poziomie rozszerzonym. Jej pasją są podróże. Posiada licencję pilota wycieczek i współpracowała z biurami polowań. Jest osobą otwartą i uśmiechniętą, czym szybko zjednuje sobie ludzi. Potrafi skutecznie i efektywnie przekazywać wiedzę osobom mającym po raz pierwszy styczność z językiem obcym.

Samuel Hubenthal

Student filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Świeciu. Pochodzi z Piły, gdzie początkowo studiował filologię angielską oraz uczył języka angielskiego w szkole językowej. Ukończył kursy lektora Teddy Eddie i metody Direct English. Posiada uprawnienia Wychowawcy Wypoczynku. Działa w Internecie pod pseudonimem „Mr Sam”, gdzie publikuje przemyślenia związane z pracą lektora, inspiruje i pokazuje, jak ważne są relacje oraz zabawa podczas nauki. Dobrze czuje się wśród dzieci, z którymi szybko łapie dobry kontakt.

Małgorzata Nasłaniec

Dzięki niej szkoła jest zadbana i panują w niej czystość i higiena. Jest zawsze radosna i gotową do niesienia pomocy a jej uśmiech i poczucie humoru rozpromieniają szkolne korytarze.

Aneta Chęcińska

Magister sztuki, absolwentka kierunku wzornictwo przemysłowe na Politechnice Koszalińskiej oraz studiów podyplomowych w zakresie przygotowania pedagogicznego. Instruktor zajęć plastycznych, autor i uczestnik licznych przedsięwzięć i projektów artystycznych, takich jak np. TZN „Naszym Zdaniem”. Doświadczony i bardzo lubiany nauczyciel w szkole podstawowej i średniej. Dzięki niej dzieci odkrywają, czym jest przyjemność obcowania ze sztuką.