Zapraszamy do lektury artykułu poświęconego naszym półkoloniom

Życzymy wszystkim udanego weekendu i zapraszamy do lektury artykułu poświęconego naszym półkoloniom, który ukazał się w serwisie iszczecinek ?
Przypominamy, że jutro, w sobotę o godz. 11.00 i 12.00 odbędzie się kolejne spotkanie z Jonathanem Jardine w SATURDAY BREAKFAST CLUB ??? Do zobaczenia ?‍♂️

Oldschoolowe wakacje na wesoło. Ruszyły zapisy! ~iszczecinek.pl

Oldschoolowe wakacje na wesoło. Ruszyły zapisy!

Wielkimi krokami zbliżają się upragnione przez dzieci i młodzież wakacje. Ale nie wszystkie szkoły zamykają swoje drzwi na całe dwa miesiące letniej laby. W szkole języka angielskiego Old School of English lipiec zapowiada się, jak zawsze, ciekawie i fascynująco.

Tradycją „oldschoola” stały się organizowane już od lat w czasie ferii i wakacji półkolonie z językiem angielskim. Wielu zadowolonych podopiecznych i ich rodziców to znak firmowy  tych przedsięwzięć.

„U nas nie ma czasu na nudę”- obiecują organizatorzy i, jak zwykle, dotrzymują słowa.

W tym roku szkoła zaprasza na pięć tygodniowych  turnusów – od 1 lipca do 2 sierpnia. Każdy z nich będzie obfitować w liczne atrakcje podporządkowane głównemu tematowi turnusu- spotkania ze sportowcami, pasjonatami, specjalistami w ciekawych dziedzinach, zajęcia plastyczne, taneczne, teatralne, doświadczenia naukowe (np. tworzenie mydełek, kalejdoskopów, trójwymiarowych modeli), zajęcia sportowe, zajęcia na basenie.

Każdy półkolonijny tydzień to również wyjazdy np. do Czarnoboru, ognisko, pieczenie kiełbasek , zawsze w  programie jest też  jednodniowa autokarowa wycieczka w ciekawe miejsca (w zależności od tematu przewodniego turnusu) – np.  do parku trampolin,  na kreatywne warsztaty, nad  morze,  rejsy statkiem i  wiele wiele innych.

Wśród tych wszystkich atrakcji nie zabraknie oczywiście dużej ilości zajęć języka angielskiego, które prowadzić będą wykwalifikowani nauczyciele.

Świetną zabawę każdego dnia zapewnią profesjonalni animatorzy, którzy nie pozwolą kolonistom na nudę.  Zajęcia odbywają się od 8.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku, w cenę wliczony jest obiad w restauracjach Due Gusti i Dom Woźnego, przekąski, napoje, ubezpieczenie NW.

Wakacje bez nudy? –  tylko w Old School of English!

Podobne wpisy