Nice to see you!ZAPRASZAMY

Nieco informacji o nas

Serdecznie zapraszamy do wspólnej nauki języka angielskiego. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przede wszystkim uczymy sprawnej komunikacji w języku angielskim, ale przygotowujemy także do egzaminu ósmoklasisty, matury z języka angielskiego oraz egzaminów Pearson Test of English i Cambridge. Pracujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie, ale korzystamy z najnowszych metod nauczania i nowoczesnych technologii. Bo w naszej szkole oldschoolowa jest przede wszystkim jakość!
Dzieci w wieku 2-7 lat zapraszamy na na zajęcia oparte na metodzie TEDDY EDDIE, której Akredytowanym Centrum jest nasza szkoła. Dla starszych dzieci i młodzieży przygotowaliśmy lekcje, których celem jest z jednej strony nauka języka angielskiego a z drugiej przygotowanie się do egzaminów. W celu zapewnienia wysokiej jakości tego typu zajęć, korzystamy z materiałów, wieloletniego doświadczenia i wsparcia wydawnictwa PEARSON, z którym podpisaliśmy Porozumienie o Współpracy. Dorośli, którzy chcieliby zdać egzamin i uzyskać certyfikat znajomości języka angielskiego również objęci są wsparciem PEARSON. Ci zaś, którzy chcą po prostu nauczyć się sprawnie komunikować w języku angielskim, mogą to uczynić na zajęciach opartych na metodzie bezpośredniej DIRECT, które także organizujemy w naszej szkole.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uzyskaniem honorowanych na całym świecie certyfikatów językowych. Można to uczynić w Old School of English ponieważ od 2020 roku posiadamy status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego PEARSON TEST OF ENGLISH.
Naszym najnowszym projektem jest LA OLD SCHOOL DE ESPANOL czyli lekcje języka hiszpańskiego, głównie przy użyciu metody bezpośredniej DIRECT, na które serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy do skorzystania z organizowanych przez naszą szkołę zarówno w kraju jak i za granicą półkolonii i obozów językowych.  Wyjazdy do Wielkiej Brytanii są jednym z najważniejszych aspektów naszej działalności!

Oprócz kursów językowych prowadzimy wiele dodatkowych działań mających na celu stworzenie naszym studentom jak najlepszych warunków do nauki języka angielskiego. Spotykamy się regularnie na dodatkowych zajęciach poświęconych praktycznemu wykorzystaniu nabytej wiedzy i poznaniu kultury krajów anglojęzycznych. Zachęcamy do lektury książek, które można u nas nieodpłatnie wypożyczyć.
Aby usprawnić komunikację z naszymi kursantami korzystamy z aplikacji LangLion. Ma ona formę dziennika elektronicznego i dostęp do niej, który można uzyskać za pomocą komputera lub telefonu komórkowego jest dla naszych uczniów bezpłatny.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa przychylnym przyjęciem i nasza szkoła zdobędzie na stałe Państwa sympatię. Pragniemy, aby nasze zajęcia stały się ciekawym i efektywnym sposobem na spędzenie wolnego czasu z językiem angielskim.

Kontakt z nami

ul. 1 Maja 14a
78-400 Szczecinek

501 575 872

oldschoolofenglish@gmail.com

Bank PEKAO S.A. –
28 1240 3679 1111 0010 6448 9266

[contact-form-7 id=”100″ title=”Formularz kontaktowy”]