ROZMAWIAMY PO ANGIELSKU ❗❗❗

??? Nauka umiejętności komunikacyjnych, szczególnie nauka mówienia w języku angielskim zawsze była naszym priorytetem ???Na każdych zajęciach przede wszystkim
ROZMAWIAMY PO ANGIELSKU ❗❗❗

??? Pytacie nas jednak o zajęcia typowo konwersacyjne, takie na które można po prostu przyjść i porozmawiać po angielsku na różne tematy ? Takie właśnie zajęcia, oprócz zajęć tradycyjnych poprowadzi w Old School of English

☘☘☘☘☘ JOE MANNING ☘☘☘☘☘

?????? Joe nie trzeba specjalnie przedstawiać ??? Wiele osób zna go osobiście jako przesympatycznego rozmówcę a jego poczucie humoru komentuje w swoich postach na Facebooku sam Książę Harry ? Niektórzy uczniowie Old School of English poznali też już Joe jako znakomitego nauczyciela, posiadacza certyfikatu PREMIER TEFL, który daje mu uprawnienia do nauczania języka angielskiego jako języka obcego ?‍??‍??‍?

Oto jak Joe sam siebie opisuje ???

Cześć,

moje irlandzkie imię brzmi Seosamh, bardziej przystępna angielska wersja mego imienia to Joseph. Jednak przyjaciele mówią do mnie po prostu Joe.

Mam nadzieję,że moi uczniowie też tak będą się do mnie wkrótce zwracać.

Pochodzę z Dublina i posługuję się językiem angielskim (niemalże) od urodzenia.

Potrafię także komunikować się po irlandzku.

Przez kilka lat mieszkałem na jednej z mniejszych wysp Morza Irlandzkiego – Isle of Man. To wspaniałe miejsce znane z szalonych wyścigów motocyklowych i wielu ekscytujących atrakcji.

Zajmowałem się tam pracą socjalną, dbając o młodzież, ucząc ich relacji społecznych, pomagając w pracach domowych i lekcjach.

Moim hobby jest sport, uprawiam różne dyscypliny, ale szczególne miejsce w moim sercu zajmuje oczywiście piłka nożna.

Lubię poznawać nowych ludzi, lubię rozmowy i wspólne spędzanie czasu.

Od dwóch lat Szczecinek stał się moim drugim domem. Podoba mi się to piękne miasto, otoczone lasami, jeziorami i dziką przyrodą. Znalazłem w nim spokój i rodzinne szczęście.

Już niedługo będę miał przyjemność spotykać się na konwersacjach z uczniami Old School of English. Z niecierpliwością czekam na nasze zajęcia, na których będę mógł pobudzać i rozwijać ich zainteresowanie oraz pasję poznawania mojego ojczystego języka.

Podobne wpisy