Przedstawiamy Wam Raquel, która dołączyła do naszego hiszpańskiego teamu

?? Raquel ma 20 lat i pochodzi z Madrytu. Tam się urodziła i spędziła większość życia, kilka lat temu przyjechała jednak do Polski by najpierw nauczyć się języka polskiego a później ukończyć tu szkołę średnią

?? Jej droga w zawodzie lektora języka hiszpańskiego dopiero się rozpoczyna ale już poznaliśmy ją jako osobę bardzo pracowitą, zmotywowaną i obowiązkową a przy tym przesympatyczną i niezwykle entuzjastycznie podchodzącą do nowych wyzwań

?? Raquel ukończyła kurs przygotowujący do uczenia języka hiszpańskiego przy użyciu metody DIRECT i od dłuższego już czasu nabywa doświadczenia ucząc… kadrę naszej szkoły ?‍??‍?

?? Wkuwamy bardzo pilnie i jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć (mamy nadzieję, że Raquel jest równie zadowolona z naszych postępów?)

?? Podoba nam się piękna wymowa Raquel i cenimy sobie, że możemy się uczyć autentycznego, naturalnego języka jakim na co dzień posługują się mieszkańcy Madrytu ? Na zajęciach pracujemy bardzo intensywnie i robimy szybkie postępy ? Jeszcze może nie oglądamy w oryginale La Casa de Papel ale jesteśmy na dobrej drodze ???

?? Dlatego uznaliśmy, że nadszedł już czas, aby Raquel mogła uczyć także Was

?? Jeśli chcecie nauczyć się mówić po hiszpańsku z pomocą Raquel skontaktujcie się z nami

?? Serdecznie zapraszamy ❗❗❗

?? HASTA PRONTO❗❗❗

Podobne wpisy