Poznajcie naszego nowego nauczyciela, oto ?????? JAMIE THIERS ??????

Jamie pochodzi z Kanady, gdzie ukończył studia i przez wiele lat pracował jako nauczyciel języka angielskiego ?‍??‍??‍?

Teraz jednak postanowił zamieszkać w Szczecinku i ku naszej ogromnej radości zgodził się rozpocząć współpracę z Old School of English ???

Oto kilka słów, które Jamie przekazał naszym uczniom???

Cześć,

mam na imię Jamie i pochodzę z Toronto w Kanadzie. Od wielu lat jestem nauczycielem języka angielskiego i francuskiego w kanadyjskich szkołach. Mam doświadczenie w pracy zarówno z młodzieżą, jak i z dorosłymi. Posiadam też niezbędne kwalifikacje, ukończyłem międzynarodowy program TESOL.

Nauczanie jest nie tylko moim zawodem, ale też wielką pasją. Uwielbiam kontakt ze swoimi uczniami, na mych lekcjach staram się zawsze rozwijać ich umiejętności, wiedzę i zainteresowania.

W ostatnich latach miałem okazję parokrotnie odwiedzić Szczecinek, który zachwycił mnie na tyle, że postanowiłem tu zamieszkać. Uważam, że to wspaniałe, spokojne miejsce, które oczarowuje swym położeniem i bliskością przepięknej przyrody.

Niebawem dołączę do zespołu nauczycieli Old School of English. Niecierpliwie czekam na spotkanie ze swymi nowymi uczniami, z którymi chciałbym się podzielić swą wiedzą i pomóc im w doskonałym opanowaniu języka angielskiego.

WELCOME ABOARD, JAMIE❗
WITAMY NA POKŁADZIE ❗

Podobne wpisy