Półkolonie

Półkolonie w Old School of English to przede wszystkim czas odpoczynku i zabawy! Ale kto powiedział,  że świetnie się bawiąc nie możemy się przy okazji czegoś fajnego nauczyć? Dlatego mamy dla Was coś wyjątkowego  WAKACYJNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

W zależności od wieku dzieciaczków  przygotowaliśmy dwa rodzaje zajęć języka:
z młodszymi dziećmi realizujemy program TEDDY EDDIE ON HOLIDAY  natomiast w starszych grupach proponujemy program KIDS ENGLISH  oparty na metodzie bezpośredniej DIRECT oraz wzbogacony grami i zabawami językowym.

Dzieci otrzymują od nas wszystkie potrzebne materiały oraz segregator do ich zbierania w grupie młodszej i podręcznik w grupie starszej.

Oba programy wzbogacone są o aplikacje komputerowe:

️Młodsze dzieci mają do dyspozycji aplikację Plac Zabaw oraz materiały do kursu Teddy Eddie on Holiday umieszczone na specjalnie dedykowanej stronie internetowej  dane dostępowe do nich wysłane zostały na adresy email rodziców .

Podręczniki, które otrzymały od nas starsze dzieci wzbogacone są o aplikację komputerową aby uzyskać do niej dostęp  należy zalogować się  koniecznie najpierw na komputerze przy pomocy kodu umieszczonego na drugiej stronie okładki a następnie pobrać aplikację dowolnie na komputer lub telefon.

Szczerze polecamy korzystanie z dodatkowych materiałów, zawierają one słownictwo, gramatykę i zwroty komunikacyjne wprowadzane na zajęciach oraz nagrania do lekcji. W tej formie  naprawdę świetnie uczą i bawią!

Półkolonie, lato 2023

Podobne wpisy