Program:

1 DZIEŃ

Wyjazd z miejsca zamieszkania, przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.

2 DZIEŃ

Przejazd Eurotunelem pod kanałem La Manche, ok. godz. 10.00 wyjście na pierwsze zwiedzanie Londynu – spacer wzdłuż Tamizy, London Bridge a następnie Katedra Southwark, Teatr Szekspirowski, Galeria Tate Modern, Mostem Millenium Bridge przechodzimy na drugą stronę rzeki ku Katedrze St. Paul’s, obiadokolacja, nocleg w ośrodku harcerskim.

3 DZIEŃ

Śniadanie. Przejazd do Cardiff – stolicy Walii, spacer po mieście, zwiedzanie m.in. Zamku Cardiff i Stadionu Narodowego Millenium, obiadokolacja, nocleg w hotelu.

4 DZIEŃ

Śniadanie, przejazd w kierunku Parku Narodowego Beacon Brecons, po drodze zamek Coch, przejazd przez Góry Kambryjskie nad Ocean Atlantycki, następnie przejazd przez przepiękny górski rejon Walii – Snowdonię, przyjazd do Llandudno, obiadokolacja, nocleg w hotelu.                                     

5 DZIEŃ

Śniadanie, przejazd do słynącego ze średniowiecznego zamku oraz znakomicie zachowanych murów obronnych miasta Caernarfon, po drodze zwiedzanie zamku Conwy, przejazd wzdłuż wybrzeża Atlantyku do Chester, zwiedzanie miasta, w którym zobaczymy średniowieczne mury obronne, katedrę i ruiny rzymskiego amfiteatru, obiadokolacja, nocleg do hotelu.

6 DZIEŃ

Śniadanie, przejazd do Liverpoolu, zwiedzanie miasta, zobaczymy miejsca związane z zespołem The Beatles oraz dawne doki, Muzeum Liverpoolu, katedrę, powrót do Chester, obiadokolacja, nocleg w hotelu.

7 DZIEŃ

Śniadanie, przejazd do Londynu, po drodze postój w Oxfordzie i zwiedzanie miasta, przyjazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 DZIEŃ

Śniadanie, zwiedzanie Londynu – Buckingham Palace, spacer przez St.James’s Park pod gmach Opactwa Westminsterskiego oraz Domy Parlamentu wraz ze słynną Wieżą Zegarową i Big Ben’em, ulicą Whitehall dochodzimy do Trafalgar Square, mijając po drodze siedzibę premiera 10 Downing Street oraz bramy Gwardii Konnej, czas na zakup pamiątek przy Leicester Square, China Town, Piccadilly Circus, obiadokolacja, wyjazd z Londynu, przejazd do Polski.

9 DZIEŃ

Przekroczenie granicy niemiecko-polskiej,  powrót do Szczecinka.


CENA 3400 zł

Cena zawiera 👇

✅ codzienne lekcje języka angielskiego 

✅ przejazd autokarem z WC, DVD, klimatyzacją 

✅ przejazd Eurotunelem  

✅ posiłki

✅ zakwaterowanie w hotelu i ośrodku harcerskim

✅ opiekę pilota

✅ ubezpieczenie w firmie Signal Iduna KL 30000€ + NNW 15000zł + 1000zl bagaż

✅ Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny

✅ Turystyczny Fundusz Pomocowy

✅ VAT 

Cena nie zawiera 👇

☑ biletów komunikacji miejskiej, 

☑ biletów do zwiedzanych obiektów

☑ posiłku w dniu wyjazdu 

Razem ok. 55 funtów