1/2 DZIEŃ

Wyjazd ze Szczecinka godz. 12.00 Przejazd przez Niemcy, Francję i Hiszpanię do hotelu w Blanes na wybrzeżu Costa Brava. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg

3-8 DZIEŃ

Pobyt w Blanes, gry, zabawy, plażowanie pod okiem opiekunów. Podczas pobytu w Hiszpanii proponujemy następujące wycieczki fakultatywne 👇

✅ Wycieczka Barcelona: Spacer śladami Gaudiego – baśniowy Parc Guell z którego roztacza się wspaniały widok na całą Barcelonę, Sagrada Familia – jeden z najważniejszych symboli miasta (z zewnątrz), przejazd na Plac Catalunya, spacer słynną ulicą La Rambla, uważaną za najpiękniejszą aleję świata, Pomnik Kolumba, zabytkowy Port Vell z malowniczą przystanią jachtową, spacer wąskimi uliczkami Barri Gotic do Katedry św. Eulalii – jednej z najpiękniejszych gotyckich budowli w Hiszpanii, wieczorny koncert fontann. 

✅ Wycieczka do Girony: Casas de Onyar – kolorowa zabudowa nad samym brzegiem rzeki Onyar w stylu florenckim, Lwica Girony – legendy i mity, kościół Sant Feliu – barokowa fasada, romańskie arkady i gotycka dzwonnica, miejsce spoczynku patrona Girony zwanego „Świętym Narcyzem od much”, panorama miasta ze średniowiecznych murów obronnych, Katedra de Santa Maria – w stylu gotyckim – do wejścia prowadzą najdłuższe schody w Hiszpanii, starówka i dzielnica żydowska.

✅ Rejs statkiem wzdłuż malowniczego wybrzeża Costa Brava – zwiedzanie ruin zamku w Tossa de Mar, spacer po jednej z najpiękniejszych w Katalonii, średniowiecznej starówce Vila Vella z otaczającymi ją ruinami fortyfikacji z XII-XIV wieku. 

✅ Lloret de Mar – m.in. gotycki kościół z początku XV w. z kolorowymi dachówkami, pomnik żony rybaka, ruiny zamku Castel d’en Plaja. 

9 DZIEŃ

Śniadanie. Czas na ostatni spacer po mieście, zakup pamiątek. Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną do Polski

10 DZIEŃ

Przyjazd do domu w godzinach wieczornych


CENA: 3450zł/os

Cena zawiera 👇

✅ przejazd autokarem z DVD, klima, barek, WC

✅ 7 noclegów w hotelu Esplendid Blanes 3***, pokoje 3, 4 i 6 osobowe z łazienkami

✅ 7 śniadań, 7 obiadów (podczas wycieczki zamiast obiadu pakowany lunch), 7 kolacji

✅ ubezpieczenie 30000€ KL; 15000zł NNW; 1000zł bagaż w firmie Signal Iduna

✅ podatek VAT

✅ Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny 

✅ Turystyczny Fundusz Pomocowy

✅ opiekę nauczycieli – wychowawców

Cena nie zawiera opłat związanych z realizacją programu wycieczek fakultatywnych👇

☑ statek turystyczny wzdłuż wybrzeża Costa Brava

☑ Park Guell

☑ usługa przewodników lokalnych    

Razem 45€