LA OLD SCHOOL DE ESPAÑOL

??? Z radością przedstawiamy nasz nowy projekt

?? LA OLD SCHOOL DE ESPAÑOL ??

czyli lekcje języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych ❗❗❗

?Przygotowania trwały od bardzo dawna W międzyczasie język hiszpański zdołał wpisać się na stałe w realizowany przez nas program

?Zaczęliśmy od nawiązania współpracy ze szkołą Bera Ikastola z której uczniami realizowaliśmy wspólne projekty językowe i poznawaliśmy niezwykłą kulturę Kraju Basków Robiliśmy to oczywiście po angielsku ale cały czas rodził się pomysł aby spróbować sił także w języku hiszpańskim

?Gdy więc pojawiła się w Old School dwójka nowych fantastycznych nauczycieli wiedzieliśmy, że dłużej nie ma co czekać i czas zacząć działać ? ??

Byli to
?? Jamie Thiers, którego poznaliście już jako świetnego nauczyciela języka angielskiego ale który ma także długoletnie doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego i francuskiego
oraz
?? Raquel Zajączkowska, młoda, entuzjastyczna nauczycielka języka hiszpańskiego i portugalskiego, która całe życie spędziła w Hiszpanii, tam uczyła się i dorastała a teraz wróciła do Szczecinka w poszukiwaniu rodzinnych korzeni i nawiązała współpracę z naszą szkołą

?‍??‍? Jamie i Raquel zapraszają Was na zajęcia, które będą się odbywać w naszej siedzibie na ulicy Podwale 1 i online

Podobne wpisy