CześćNazywam się OldsCoolekBo jestem z Old School’a i jestem COOL Mam nadzieję, że mnie polubicie i będziemy się często widywać Już teraz szukajcie mnie na nowym banerze przed budynkiem szkoły projektu firmy Asgraf Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie na moje imię Wpadnijcie do szkoły Mam dla Was drobny prezent Do zobaczenia
OldsCoolek !!!

Cześć
Nazywam się OldsCoolek
Bo jestem z Old School’a i jestem COOL
Mam nadzieję, że mnie polubicie i będziemy się często widywać
Już teraz szukajcie mnie na nowym banerze przed budynkiem szkoły projektu firmy Asgraf![]()
Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie na moje imię
Wpadnijcie do szkoły
Mam dla Was drobny prezent ![]()
Do zobaczenia![]()


