Z radością informujemy, że otrzymaliśmy list od księcia Filipa, męża królowej Elżbiety II ?♀️?♂️?????????♂️?♀️ Nadszedł on w odpowiedzi na życzenia, które wysłali mu nasi uczniowie zainspirowani przez swoją nauczycielkę, panią Agnieszkę Borek, która, jak wszyscy wiemy jest pasjonatką brytyjskiej rodziny królewskiej. Brawo ??? Gratulacje dla pani Agnieszki i jej teamu ❗❗❗
List od księcia Filipa
11 sierpnia, 2019by rafalr


Z radością informujemy, że otrzymaliśmy list od księcia Filipa, męża królowej Elżbiety II ?♀️?♂️?????????♂️?♀️
Nadszedł on w odpowiedzi na życzenia, które wysłali mu nasi uczniowie zainspirowani przez swoją nauczycielkę, panią Agnieszkę Borek, która, jak wszyscy wiemy jest pasjonatką brytyjskiej rodziny królewskiej.
Brawo ??? Gratulacje dla pani Agnieszki i jej teamu ❗❗❗


