Jedziemy na obóz językowy do Karpacza a później na urlop więc do 21 sierpnia SZKOŁA BĘDZIE ZAMKNIĘTA Będą się jedynie odbywały umówione wcześniej zajęcia indywidualne Pozdrawiamy z podróży Mamo i Tato nie martwcie się Mamy się dobrze Trzymajcie się Do zobaczenia See you OLD SCHOOL OF ENGLISH
Jedziemy w góry!
2 sierpnia, 2022by rafalr


Jedziemy na obóz językowy do Karpacza a później na urlop więc do 21 sierpnia
SZKOŁA BĘDZIE ZAMKNIĘTA ![]()
Będą się jedynie odbywały umówione wcześniej zajęcia indywidualne ![]()
Pozdrawiamy z podróży
Mamo i Tato nie martwcie się
Mamy się dobrze
Trzymajcie się ![]()
Do zobaczenia![]()
![]()
![]()
See you
OLD SCHOOL OF ENGLISH


