Kolejny turnus przyniósł nam wiele przygód. Nauczyliśmy się jak przetrwać w lesie, oraz przeszliśmy szkolenie dla komandosów. Nie straszne nam zjazdy tyrolskie, ani przeprawy przez bagna. Mieliśmy również okazję wybrać się na rajd szlakiem okolicznych bunkrów.
THE MASTERS OF SURVIVAL – półkolonie turnus III
22 lipca, 2020by rafalr


Kolejny turnus przyniósł nam wiele przygód. Nauczyliśmy się jak przetrwać w lesie, oraz przeszliśmy szkolenie dla komandosów. Nie straszne nam zjazdy tyrolskie, ani przeprawy przez bagna. Mieliśmy również okazję wybrać się na rajd szlakiem okolicznych bunkrów.


