Pełni energii i zmotywowani zakończyliśmy pierwszy tydzień nauki! ?????? Odnowiliśmy stare znajomości i zawiązaliśmy nowe, było głośno, wesoło, ale przede wszystkim po angielsku! ????? Do zobaczenia na zajęciach! ?
Pierwszy tydzień nauki już za nami!
27 września, 2019by rafalr

Pełni energii i zmotywowani zakończyliśmy pierwszy tydzień nauki! ??????
Odnowiliśmy stare znajomości i zawiązaliśmy nowe, było głośno, wesoło, ale przede wszystkim po angielsku! ?????
Do zobaczenia na zajęciach! ?


