Podczas naszego Halloween’owego spotkania, wszyscy świetnie się bawiliśmy. Jak co roku, ćwiczyliśmy nasze umiejętności językowe przez zabawę, przebrani w odlotowe stroje. Nie zabrakło genialnych zabaw i konkursów. Mieliśmy również możliwość uczestniczenia w warsztatach plastycznych. Zabawa była niezapomniana i pełna wrażeń. Do zobaczenia następnym razem!
Było strrrrasznie fajnie… ,czyli jak bawiliśmy się na Halloween Party
31 października, 2018by rafalr

Podczas naszego Halloween’owego spotkania, wszyscy świetnie się bawiliśmy. Jak co roku, ćwiczyliśmy nasze umiejętności językowe przez zabawę, przebrani w odlotowe stroje. Nie zabrakło genialnych zabaw i konkursów. Mieliśmy również możliwość uczestniczenia w warsztatach plastycznych. Zabawa była niezapomniana i pełna wrażeń. Do zobaczenia następnym razem!


